O nas

Jesteśmy zespołem kilku osób, których łączy silna pasją związana z transportem publicznym, filmem i dziennikarstwem.

Wiele lat nasze zainteresowanie przekuliśmy w codzienną pracę, a nasze początki w branży transportowej związane są z portalem InfoBus.pl. Dzisiaj ? po 15 latach od założenia firmy ? mamy w swojej ofercie kilak serwisów, wydajemy kilka tytułów gazet oraz realizujemy filmowe produkcje.

Celowo skupiliśmy nasze działania na branży transportowej w myśl powiedzenia: ?Znając się na wszystkim, nie znasz się na niczym?. My jesteśmy dobrzy w tym co robimy na co dzień i dlatego warto nam zaufać.

NASZA MISJA

Nasz nadrzędnym cel to zadowolenie klienta z naszych usług. Branża transportowa to wielka rodzina i tutaj po prostu nie ma miejsca na pomyłkę. To uczy odpowiedzialności.

Cały czas rozwijamy się i realizujemy nowe projekty. Naszą misją jest popularyzacja transportu i zachęcenie jak największego grona osób to korzystania ze zbiorowej komunikacji. Staramy się to codziennie realizować poprzez nasze filmy i portale. Jak powiedział Henry Ford, twórca Ford Motor Company ? ?Nic nie jest szczególnie trudne do zrobienia, jeśli tylko rozłożyć to na etapy.?